Om oss

United Stage Norway er et av Norges ledende booking- og managementbyrå. Fra våre kontorer i Waldemar Thranes gate i Oslo formidler vi eksklusivt et bredt spekter av artister til oppdrag på små og store festivaler, konsertsteder og lukkede eventer. Vi arrangerer også selv konserter, turnéer og festivaler. 

 

United Stage Norway oppstod vinteren 2018 da JS Artist og Amber Booking formelt forente krefter og ble ett firma. Vi er en dedikert stab som er lidenskapelig opptatt av musikk, og har lang erfaring og kompetanse på de fleste sider ved livemarkedet i Musikk-Norge. Som et ekte Skandinavisk selskap ligger fokus først og fremst på norske og skandinaviske artister, og vi jobber tett med vårt moderselskap United Stage Artist i Sverige og andre samarbeidspartnere i både Sverige og Danmark.

 

Telefon: +47 24 14 61 90

Adresse: Waldemar Thranes gate 84C, 0175 Oslo

E-post: post@unitedstage.no

 

Jan Roger Andreassen - Daglig leder

+47 920 31 145 / jr@unitedstage.no

 

Jan Sollien - Senior agent og manager

+47 915 58 666 / jan@unitedstage.no

 

Mads Martinsen - Senior agent og manager

+47 918 00 474 / mads@unitedstage.no


Jarle Kvåle - Senior agent og promotor

+47 404 55 658 / jarle@unitedstage.no

 

Eivind Fadnes - Agent

+47 995 37 377 / eivind@unitedstage.no

 

Espen Siewert - Agent 

+47 909 93 074 / espen@unitedstage.no


Torstein Magnus Eriksen - Agent

 

Gry-Vibeke Lundby Arntzen - Koordinator

+47 920 87 022 / gry@unitedstage.no

 

Marte Hagen - Koordinator

+47 959 65 752 / marte@unitedstage.no

 

Mona Lund - Koordinator

+47 977 25 575 / mona@unitedstage.no

 

Anders Nordengen - Koordinator

+47 917 67 056 / anders@unitedstage.no

 

Hedda Hegna - Koordinator

+47 415 19 652 / hedda@unitedstage.no


Rune Bølla Nedgården - Økonomi og administrasjon 

+47 404 65 728 / rune@unitedstage.no

 

Per Semb - Økonomi

+47  465 09 653 / per@unitedstage.no

 

Guri Torp - Økonomi, administrasjon og koordinator

+47 408 40 459 / guri@unitedstage.no

botbodyblackshadow